Zapomeňte na rizikovou hypotéku – kupte si mobilní dům!

Nechcete se na celý zbytek života zatížit hypotékou, a přesto z celého srdce toužíte po vlastním bydlení? Nemusíte mít strach, i taková situace má rozumné řešení: pořiďte si mobilheim od Top-Mobilnidomy.cz, a uvidíte, že budete plně spokojeni.

grafika rodina pod červenou střechou se sluncem

Možná o mobilních domech slyšíte úplně poprvé a jejich název vás proto leká. Není divu, v našich podmínkách vyvolává představu cirkusové maringotky na kolečkách. Ve skutečnosti vypadají mobilní domy úplně jinak – zkrátka tak, jako normální přízemní malý dům. A jakmile se ocitnete uvnitř, tak žádný rozdíl oproti klasickému bydlení nepoznáte.

Takové bydlení se speciálně hodí především pro ty lidi, kteří nejsou příliš nároční na velkou podlahovou plochu. Mobilheimy vám mohou nabídnout prostor zhruba o velikosti menšího panelového bytu, což ovšem vůbec není málo. V každém případě se do nich vejde vše, co je k běžnému životu potřeba, od veškerého vybavení místností až po vaše oblíbené spotřebiče. Navíc, mobilheim může i velice pěkně vypadat, klidně může být i designovou ozdobou širokého okolí. Ovšem to, jaký skutečně bude, záleží především na vás samotných a na vašich přáních, kterým se výroba vašeho domečku plně přizpůsobí.

koupelna v mobilním domě

V každém případě se můžete těšit na to, že k pořízení tohoto typu bydlení nepotřebujete žádnou závratnou sumu peněz, a tudíž ani drahou a rizikovou hypotéku. Zhruba jeden milión korun dokáže běžný člověk uspořit v rozumné době svépomocí, a pokud by tomu tak nebylo, vystačí si i s malým úvěrem. Tím spíše, když se spokojíte s levnějšími mobilheimy, které již někdo před vámi využíval, anebo hledáte pouze sezónní rekreační objekt, který nepotřebuje velké zateplení.
Dalšími pozitivy na této volbě bydlení jsou i krátká rychlost dodání, zajištění stavby bez starostí a možnost stěhování i s domem. Navíc, k pořízení mobilního domu nemusíte mít žádná úřední povolení.