Roztočte to

Byly to krásná léta, že? Naplněná radostí, smíchem, přátelstvím na život a na smrt, plná spousta lumpáren, sluníčka, pohybu a zdraví. Jenže čas Vás posadil do školních lavic a následně do práce, za stoly v kancelářích, za výrobní linky. A doma po návratu Vás čeká další směna. Děti, zvířata, domácnost. Radost z pohybu se vytratila. A Vaše děti po Vašem vzoru sedí na gauči, mastí jakousi hru na tabletech a počítačích, ládují se dobrotami a ručička váhy u nich nezdravě stoupá. A vy marně přemýšlíte, jak své děti vrátit do skutečného dětství, stráveného s kamarády venku, plného lumpáren a skotačení?

delfín

Nabízí se snadné řešení. Buďte jim vzorem, , ukažte jim, že čas jde trávit i jinak. Ukažte jim, jak se točí hula obručí, jak se skáče guma a panák, jak se hraje míčová školka a spoustu dalšího. Můžete jim pomoci postavit si bunkr, vyprávět jim o svých dobrodružných výpravách a objevování světa. Takový pohyb a akce Vás vrátí do mladých let, zlepší kondici a zdraví i Vám, obruč Vám vytvaruje vosí pas a děti si Vás jistě budou vážit více, než kdyby se nechaly na gaučích hrát ty hry na počítači.
Do akce s obručí hula můžete začlenit i Vašeho čtyřnohého miláčka a naučit ho proskakovat na povel, měnit výšku v jaké proskakuje a podobně. Zapojte i děti, užijí si při tom spoustu legrace.

kruh

Možná máte ještě své stárnoucí rodiče, zapojte je také, i babičky v domově důchodců uvítají zpestření a ty ještě pohyblivé si rády zavzpomínají na své dětství a ještě si u toho protáhnou svá těla. Roztočte akci, při které opět zvítězí pohyb a zdraví, vzpomínky dávné i ty nově nabyté. A spoustu zábavy a smíchu jako bonus také není k zahození. Obruč hula umí spojit generace, stačí, když ji vyndáte ze skříní a roztočíte to s ní. Určitě nebudete litovat času ani vydané energie.