Původní domov je bažina


V podstatě je pravdou, že čínská a indická medicína je přirozeně hodně založená na přírodní léčbě. Její historie používání sahá až mnoho let před naším letopočtem. Přirozeně ani český lid neotálel v používání bylinkových lektvarů, ale bohužel některé druhy se k nám ani nedostaly. A stejné to je s bylinkou Centella asiatica neboliGotu Kola. Díky tomu, že má blahodárný účinek na duši, ale je prospěšná i tělu, má skutečně vysoké ocenění právě v již zmíněném čínském a indickém léčitelství. Vypadá sice jako rostlina, která toho moc neumí, možná je to i díky tomu, že jejím domovem se stala bažina, ale zdání skutečně klame. Někdy může zaujmout i svojí výškou, kterou dosahuje až do dvou metrů. Dá se zahlédnout i jak se plazí podél řek a je dostatečně pyšná na svoje výrazné květy a srdcovité listy.

hnědavé tobolky jako doplněk stravy

Prášek, který pomáhá

V dnešní době máme i my tu možnost se pokochat jejími účinky a to v podobě 100 % prášku ze sušených listů. Gotu kola od Energie života rozhodně není náhradou za stravu, ale je pouze jejím doplňkem, který se nedoporučuje poddávat malým dětem, těhotným a kojícím ženám.

  • Podporuje imunitní systém a přirozeně udržuje obranyschopnost organismu.
  • Je oblíbená pro její podporu celkového duševního zdraví, což je dobrá zpráva pro ty, kteří pracují pod vlivem stresového vypětí a případného strachu nebo obav z možného neúspěchu. Díky tomu jsou jejími uživateli rovněž studenti.
  • Skvělý pomocník je také při trávení, kdy podporuje přirozený průběh konzumace a zpracování potravin v těle.
  • Ženy ji mají rády pro její účinky, kdy příznivě ovlivňuje jejich pohlavní orgány.

jak vypadá bahenní plazivá rostlinka

  • Kdo má takzvané těžké a bolavé nohy, tak si přirozeně nemůže vynachválit její účinky v této oblasti. Zmírní těžkost a podílí se ještě na přirozeném chodu cévní soustavy. To pro změnu velmi příznivě ovlivní celý kardiovaskulární systém.
  • V podstatě si najde každou skulinku pro správnou podporu dýchacích cest a správné fungování těla.