Zábradlí celé ze skla? I taková je možnost

Ačkoliv se to může zdát někomu příliš prapodivné, tak v mnohých domácnostech, ale i komerčních prostorách vládne skleněné zábradlí. Nikdo se ho přirozeně nemusí obávat, jelikož je pevnější, než se na první dojem může zdát. Dokáže naprosto bezpečně posloužit při chůzi nebo jakémkoliv pohybu po schodech a zároveň chrání dokonale proti pádu. Sklo jako takové propouští i více světla, tudíž prostory dokáže velmi příjemně prosvětlit. Dokonce se nikdo nemusí obávat samotné údržby, ačkoliv čištění oken není přirozeně nic příjemného. Jeho vyšší odolnost zajišťuje dokonce i poškození proti poškrábání, což by se u dřevěného zábradlí projevilo ihned. žena jde po schodech, kde je skleněné zábradlí.jpg

Moderní styl

V podstatě zábradlí se dá vytvořit přesně podle vlastních představ a zároveň, aby bylo na pohled příjemné a přirozeně designově zapadlo do místnosti. Skleněné zábradlí KMK design skutečně nabízí naplnění takových představ a vůbec mu nevadí, když nebude mít například madla. Ačkoliv provedení v jejich kombinaci je také velmi příjemné a pro někoho je to taková berlička pro bezpečný pohyb na schodech nebo i balkonech. Sklo je naprosto bezpečné, v mnoha provedeních a především s bezpečnostní fólií, která má za úkol chránit střípky skla, kdyby se náhodou povedlo jej nějakým způsobem rozbít.
Proč si pořídit skleněné zábradlí:

  • Moderní vzhled, který tkví ve výběru skla a jeho provedení. Jeho elegance a vzdušnost, kterou přináší do prostorů.
  • Možnost jej kombinovat s jakýmkoliv prvkem, ocelí, nerez doplňky, dřevem nebo lze ho sladit s designem interiéru či venkovních prostor.
  • Bezpečnostní sklo zajišťuje bezpečnost a poměrně dlouhou životnost.
  • Snadná údržba, kdy skla stačí otřít mokrým hadříkem.
  • Využití ve venkovním i vnitřním prostředí.

skleněné zábradlí v bytě.jpg
Dokonce sklo nemusí být jen čiré, můžeme si vybrat kalené nebo i s různými vzory, které opět mohou zpříjemnit prostředí. Ačkoliv na pohled čiré sklo se hodí absolutně všude.