Únikové hry na vlastní kůži

Máte rádi zábavu a chcete nejvíce času trávit s kamarády? Co podniknout, abyste jen tak nevysedávali na ulici nebo v hospodě? Chcete objevovat něco nového a poznávat rozvoj svých zkušeností. Neváhejte a skočte si s kamarády na únikovou hru. Zažijete počítačové hry naživo. Stanete se tajným agentem, který bude řešit záhadu zmizelého kolegy, nebo se ocitnete, jako obyvatel města, ve kterém záhadně umírají lidé. Vyzkoušíte si na vlastní kůži situaci, do které byste se za normálních podmínek nedostali. tajné předmětyCo to vlastně úniková hra je a co můžete čekat? Cílem her je vyřešit všechny hlavolamy a najít schované klíče vedoucí k tajným skříňkám a bednám. Budete muset zapojit logické myšlení a rychlost reagovat i v nečekaných situacích. K tomu na vás bude tlačit čas, který se vám odečítá. Na hru máte sedmdesát pět minut a můžete si zvolit dvou až pěti členný tým. Zažijete spoustu srandy, smíchu, ale neobejde se to bez napětí, strachu a zvláštního pocitu. Úniková hra je pro každého. Pro mladé i staré, pro děti i dospělé. V nabídce https://www.enigmaescape.cz/ máme dvě hry. První hrou je Dvojitý agent a druhou je Samara.

Dvojitý agent

Hra se přesouvá do období sovětského svazu a KGB. V konspiračním bytě agenta dojde k záhadě, kterou budete muset rozluštit. Agent se před zmizením dostal k nejstřeženějším dokumentům sovětského svazu na ovládnutí světa. Tyto informace byly pod krycím jménem “Hvězda”. Cílem hry je zjistit, co se agentovi stalo a na čem vlastně pracoval. Jestli padli dokumenty do špatných rukou nebo ne. Zvládnete zajistit potřebné informace? Čas běží.hrací místnost

Samara

Tato hra je jiného rázu http://www.uake.cz/vyukove_materialy/frvs2185/kapitoly_v_pdf/Bukacek_Matejka.pdf než Dvojitý agent. Hra je na podmětu hororového filmu Kruh. Jsou v ní obsaženy lekavé scény a vyvolává v hráčích strach a bezmoc. Cílem hry je zachránit město před záhadnou videokazetou, které vám předpoví smrt. Obyvatelé města se bojí a postupně jich ubývá. Zvládnete najít kazetu a zničit ji, než dojde k vymření celého města?