Těšíme se na MÓDU JARO/ LÉTO 2022….

Zima nám neskončila a můžeme ještě očekávat sníh, ale každý se těšíme na jaro. Nejen že ze sebe shodíme zimní oblečení, ale obměníme šatník. I když jsou teplé dny v nedohlednu, každého zajímá móda, která nás v roce 2022 bude doprovázet. Jaké módní kousky nás budou čekat v roce 2022, už víme. A jistě Vás zajímá, jaké outfity budou hitem.

Žena oblečená do KOŽENÉHO OBLEČENÍ

° KOŽENÉ OBLEČENÍ A DOPLŇKY

° PRUHY, KTERÉ BUDOU DOPLNĚNY TŘÁSNĚMI

° RŮZNÉ VZORY

° VÝRAZNÉ BARVY

° MINISUKNĚ, ZAJÍMAVÉ PROSTŘIHY, PRŮSVITNÉ MÓDNÍ KOUSKY

° BARVY ROKU VYHRÁLA MODROFIALOVÁ

° MÓDA LOŃSKÉHO ROKU, KTERÁ BUDE STÁLE HITEM

 

V LOŇSKÉM ROCE byly populární ZVÍŘECÍ MOTIVY, BAREVNÉ TOPY, DĚTSKÉ MOTIVY, které nás budou doprovázet i tento rok. Nebude ani překvapeni, že v nabídce budou i rifle s nízkým pasem.

I když se dostane i tento rok na řadu všech barev v mnoha odstínech, výherkyní mezi barvami bude dominovat MODROFIALOVÁ.

Můžete očekávat nejen outfity, které jsou pro Vás oblíbené. Rok 2022 nám přináší oblečení s PROSTŘIHY, PRŮSVITNÉ MATERIÁLY, MINISUKNĚ.

Nebudeme zklamaní ani z krásných a výrazných barviček. Ani tento rok nás neminou. Zářivé oblečení ve VÝRAZNÝCH BARVÁCH nás neopouští.

Hitem můžete očekávat PRUHY, které budou nejen vodorovné, ale i svislé. Navíc jako bonus k tomu, budou PRUHY doplněny TŘÁSNĚMI.

Na své jsi přijde i naše mladá generace, která miluje mít na sobě druhou KŮŽI. KOŽENÉ BUNDY, KOŽENÉ KABELKY, KOŽENÉ PÁSKY. KOŽENÉ VĚCI, nám letos budou dělat společnost.

Žena oblečená do riflí, bokového střihu

KAŽDÝ MÁME SVŮJ VKUS…..

Jistě je dobré mít přehled o tom, co se bude nosit v roce 2022. Mohlo by se zdát, že to nikoho nezajímá, ale občas člověk potřebuje inspiraci. Nezáleží na věku, ale každý se rád hezky obleče. Nesejde ani na tom, zda jste ženou nebo mužem. Menší průzkum módy, která bude frčet neuškodí.

I když máme svůj styl, svoje oblíbené barvy a střihy, neuškodí lehce improvizovat a udělat pořádnou změnu ve svém šatníku. Každý se cítí dobře v něčem jiném, ale inspirace Vám dopomůže vylepšit svůj stálý šatník.

JARO/ LÉTO…těšíme se na tvoji módu