Alternativa luxusních kožených výrobků

Mnoho z nás má v oblibě kožené oblečení. Ať už se jedná o klasickou koženou bundu či kabát, který visí v šatníku většiny žen i mužů, nebo velmi oblíbené kožené boty, kalhoty či sukně, jistě se shodneme, že kůže bude v oblasti módy vždy velmi oblíbená. Nejedná se však pouze o oblečení, kůže je populární také mezi doplňky. Často si jí můžeme všimnout například u náramků hodinek, dále se využívá při výrobě klobouků, rukavic nebo kravat či pásků. Mimo módu se dále využívá například v čalounictví při potahování nábytku – židle, křesla, pohovky, lehátka, to vše může být potaženo kůží.

umělá kůže

Co ale mnoho lidí neví, je fakt, že pro výrobu koženého oblečení, nábytku i doplňků umírají ročně miliony zvířat. Její zpracování je navíc náročné a pracné, a tak jsou výsledné produkty zpravidla velmi drahé. Je tu ovšem alternativa, která má stejné výhody, jako pravá kůže, pro její výrobu však nemusí zemřít žádné zvíře. Tato napodobenina se nazývá EKO kůže, jinak známá také jako koženka. Mimo ušetření životů mnoha zvířat, ušetříte i Vy! Výrobky z EKO kůže jsou totiž výražně levnější, přesto jsou k nerozeznání od pravé kůže. I koženka Vám totiž nabízí široké spektrum barev, vzorů či rozměrů. Její využití se stává více a více populární, a mnoho firem, které dříve používali pravou kůži, se dnes hlásí ke kůži umělé.

kožená pohovka

Ze syntetické (umělé) kůže dokáží návrháři, čalouníci i švadleny vytvořit luxusní a nádherné produkty. Pokud i Vy přemýšlíte nad potažením Vaší pohovky v obývacím pokoji, nebo si chcete ušít originální koženkovou bundu, pak jediné, co potřebujete, je pořídit si samotnou látku. Kvalitní syntetickou koženku Vám může poskytnout internetová galanterie PRIMA OBCHOD. Zde si můžete vybrat z nepřeberného množství textilií, zahrnujících imitaci kůže broušené, semišové kůže a samozřejmě koženku, neboli EKO kůži.