Vydělávejte peníze chytře!

Prostřednictvím Multi-level marketingu, kdy se oslovením zapojí do komunity další člen, je možné se zapojit do obchodování na finančních trzích. Člen komunity je povinen platit měsíční poplatek a za to pak může využívat vzdělávací materiály pro obchodování, případně využívat network marketing a vydělávat zapojením nových členů do projektu.

Síťový marketing nevyhovuje úplně každému, každý jej dělat nemusí, ale kdo se jej vzdá, vzdává se současně s ním dalších příjmů. Stejně tak je možné věnovat se jen síťovému marketingu a své pasivní příjmy budovat z dlouhodobých provizí. Z uvedeného je zřejmé, že z pohledu výše příjmů je nejoptimálnějším řešením věnovat se obchodování na finančních trzích i síťovému marketingu současně.

Obchodník na burze

Vzdělávací platforma IM Academy má potenciál naučit zájemce pohybovat se na finančních trzích a tím zhodnocovat vložený kapitál. S jejím využitím je možné obchodovat z pohodlí domova pomocí získaných znalostí a přenesením zkušeností a zhodnocovat vložené finanční prostředky.

Může pomoci i těm, kteří se neradi učí novým věcem, jednoduše tím, že je možné kopírovat zkušenější kolegy. Pomocí krátkých video sekvencí je možné zasvětit do problematiky světa financí i úplné začátečníky. Díky přístupu k exkluzivním výukovým lekcím a webinářům je možné naučit se od těch nejzkušenějších v oboru ovládání přehledných aplikací.

Monitor s grafy

Jde o nový způsob zhodnocování vložených finančních prostředků, nenáročný na vybavení ani čas. Každý si sám zvolí, kolik času může a chce věnovat vzdělávání na poli finančních trhů a kolik času bude věnovat budování pasivního příjmu. Zkušenosti ukazují, že pozitivních výsledků je možné dosáhnout již při jedné hodině práce denně. Je na každém, zda spolupráci na platformě bude brát jen jako přivýdělek ke stávající práci nebo se stane jeho hlavní pracovní činností.