Kouzelník opravdu dokáže rozzářit vaše děti k nepoznání.

Také máte pocit, že se to na naše děti v posledních letech nějak moc valí? Napřed izolace od vrstevníků kvůli pandemii kovidu, omezené možnosti, opatření, nyní i ve školách probírané problémy na Ukrajině, sbírky na děti. Vaše dcera každou chvíli pláče, je lítostivá, přetažená a ustrašená. Bude mít narozeniny a vy jí chcete dopřát opravdu pěknou oslavu, zaslouží si uvolněnou zábavu, vypnout od všech těch starostí, které trápí i dospělé, natož děti, které ničemu ani nerozumí a mnohdy se dokážou trápit ještě víc, obzvlášť pokud mají citlivé a zranitelné dušičky.

kouzelník

Zasedli jste tedy k poradě, co by vaši Natálku opravdu zaujalo, zabavilo a rozzářilo její tvářičku. Je jako dobrá víla, chtěla by být kouzelnice, aby pro všechny děti přivodila jen klid a mír a odčarovala válku. Takhle vám to ta vaše holčička řekla. Byl to tehdy dlouhý večer, vysvětlování, že kouzelník bohužel odčarovat válku neumí, že umí třeba vytáhnout králíka z klobouku, ale že na takovou válku je i kouzelník krátký. Natálka šla a přinesla knihu kouzel, kterou dostala k Vánocům od tety Jarmily a začala sama kouzlit. Prý pro vás něco vyčaruje, že jste prý také smutní. Úplně vás dojala, vaše hodná a útlocitná holčička a teď bude mít narozeniny.

kouzelník

A najednou to přišlo jako blesk z čistého nebe. KOUZELNÍK. To je ono, to bude Natálka nadšená, ve světě kouzel pustí z hlavinky alespoň na ten svůj velký den starosti a obavy a bude se bavit. Pozve si holky, klidně i kluky ze třídy a Majdu od sousedů a možná také Gábinu z gymnastiky. A bude to pěkná oslava. Vymyslet pohoštění a výzdobu, navařit, napéct a nakoupit balonky a další nezbytné dekorace už takový problém nebude. Nyní je třeba objednat z Brna kouzelníka, snad bude mít ještě volný termín, jinak byste museli párty přesunout až na následující víkend. Máte jistotu, že Natálka bude opravdu spokojená, ba přímo nadšená.