Jak si zjednodušit práci a získat více lidí na cvičení

Leden je každoročně spojený s Novým Rokem, ale hlavně s předsevzetím, který si lidé po celém světě slíbí. Někdo si řekne, že začne jíst zdravě, přestane kouřit nebo pít, spousta lidí chce zhubnout. Proto jsou hned v lednu zarezervované všechny lekce cvičení a fitness centra mají plno. Jsou takoví, kteří to ještě v lednu vzdají, ale také takoví, kteří jsou rozhodnutí a vytrvalí a směle pokračují ve cvičení celý rok. Ne každý na to má finance navíc, nemá možnost hlídání dětí, nebo je zatížen dennodenně v práci. Někoho sportovní aktivity nebaví a chodí do fitness center s nechutí, někdo má motivaci s více lidmi, kteří se podporují navzájem a nevynechají ani jednu lekci.

novoroční předsevzetí

Pokud chodíte nebo vlastníte fitness centrum, ať už malé, nebo velké například v obchodním domě, znáte formu rezervace na cvičení. Přihlásíte se z pohodlí domova na stránky fitness centra, zaregistrujete se nebo přihlásíte, vyberete si konkrétní typ a čas cvičení a zarezervujete si místo na hodině. Je to nejjednodušší a také nejpraktičtější způsob rezervace a všichni lidé, kteří fitness centrum navštěvují, ho vždy ocení.

fitko centrum cvičení

Pokud nějaké fitness centrum teprve začíná s podnikáním nebo je stále zastaralejší a lektor nemá přehled kolik lidí mu v danou hodinu a den přijde (nemusí přijít v ten den nikdo a lektor ztrácí den, který mohl věnovat něčemu jinému), může využít službu online rezervační systém https://fitness-rezervace.cz/ pro sportoviště, kde Vám přímo podle Vašich požadavků vytvoří rezervační systém. Můžete si nastavit také možnost voucherů, permanentek, turnikety nebo čtečky u vstupu, slevové kódy nebo i videa s lektory. Rezervační systém je také propojen s firmou Multisport, dokonce se můžete spojit i s firmou Slevomat a získat tak více návštěvníků díky slevovým akcím, které můžete pořádat. Systém se postará o zprovoznění i nastavení a Vám zbyde čas na příjemnější věci.