Férový úvěr na placení veškerých potřeb ve firmě

Americká nebankovní hypotéka Férová hypotéka je úvěr od nebankovní společnosti. Tyto společnosti se často označují také jako soukromé. Tento pojem může být zavádějící, ale základní podmínky, které musí každý společnost ze zákona splnit, aby mohla poskytovat úvěry a půjčky, jsou pro každý subjekt stejné. Takže i když se může zdát, že jsme tolerantnější a benevolentnější, můžete si u nás sjednat úvěr, aniž bychom potřebovali hledat vaše záznamy v registrech, nebo aniž bychom vypočítávali všechny vaše příjmy a sháněli vaše daňová přiznání, tak i přesto musíme mít splněná veškerá kritéria udávána ČNB, vlastnit licence dle zákona a mít profesionální přístup.

práce na notebooku s grafy a údaji, na stole leží telefon a vedle jsou další lidé.jpg

Předem neplatíte žádné poplatky

Setkali jste se už s nějakým neseriózním jednáním? Máte z toho obavy? U nás je mít opravdu nemusíte. Jsme česká profesionální společnost, která má veškeré podstatné náležitosti, licence a potřebné zkušenosti k tomu, abychom mohli poskytovat půjčky a úvěry.

  • Klienty neházíme do jednoho pytle, ale soustředíme se na jejich potřeby individuálně.
  • Pro podnikatele zde máme připravený výhodný podnikatelský úvěr. Budete ručit nemovitostí, do zástavy však můžete dát jakoukoliv nemovitost, která se vyskytuje na území ČR.
  • Poskytujeme dlouhou dobu splatnosti až na 30 let. Úvěr se rozpočítá do měsíčních splátek.

žena pracující z domova, s notebookem na klíčně a s mobilem v ruce.jpg

  • Tato forma úvěru může být použita také jako konsolidace, čili sloučení více dřívějších půjček do jedné, výhodnější. Můžete platit měsíčně méně, než kdybyste nadále platili každou půjčku zvlášť. Navíc odpadá placení poplatků ve všech půjčkách, protože si je sloučíte do jedné.
  • Žádné nahlížení do registrů. Záznamy neřešíme. Nevadí, když je klient má, můžeme poskytnout i přesto úvěr.
  • Neřešíme příjmy. Nemusíte dokládat daňové přiznání. Máte obavy z toho, že je nízké? U nás ho vůbec nemusíte dokládat, příjmy neřešíme.
  • Pro klienty bez záznamu, nebo pouze s drobností máme exkluzivní nabídku 3% p.a.
  • V případě záznamu poskytuje úrokovou sazbu od 6,9% p.a.