Prodlužte životnost vaší nádrže

Vlastníte i vy zahradní bazén, o který se vzorně staráte a věnujete mu maximum vašeho volného času? Jistě vás to stojí spoustu úsilí, které nechcete, aby bylo nedoceněné. Z toho důvodu musíte věnovat pozornost i různým moderním pomocníkům, které vám můžou značně prodloužit životnost vašeho bazénu díky tomu, že jich budete mít.

Pokud už všechno potřebné do vnitřku vašeho bazénu máte a snažíte se ho udržovat v bezchybném stavu, je potřeba se zaměřit i na jeho spodní část. A to zejména na tu venkovní. Bazénová podložka pod bazén je poslední dobou velmi oblíbená a do velké míry se postará o to, aby váš bazén vydržel několik let v bezchybném stavu.
zadržování dechu

Geotextilie a její funkčnost

Materiál, jakým je geotextilie vám poskytne jistotu a záruku, že dno vaší bazénové plachty bude nepoškozené a dobře chráněné. Týká se to především všech nadzemních bazénů, které mnoho lidí chybně umísťuje na volný terén na zahradě. Tímto způsobem se můžete dopracovat k jeho odření, poškrábání a brzkému zničení.
po kotníky ve vodě

Podložka pod bazén vám však zaručí, že je velmi odolná proti mechanickému poškození a současně odolá i prorůstání vegetace ze země. Je natolik silná, že se můžete spolehnout i na to, že ji nepřeřízne ani kořen z rostoucího stromu nebo keře.

Chraňte i vy spodek vašeho bazénu, protože díky péči, kterou mu věnujete docílíte toho, že si váš bazén užijete nejen jednu, ale hned několik sezón po sobě bez toho, aby měl náznaky opotřebení.

Vyberte si tu, která vám padne na míru

V nabídce nalezete hned několik podložek, které se liší svými rozměry. Zvolte si však takovou, která padne přesně na míru vašemu bazénu. Je důležité, aby byla umístěna po celém jeho obvodě, díky čemu bude chránit bazénovou plachtu na všech dostupných místech, na které volně šlápnete při vašem koupání.

Rozhlédněte se i vy v nabídce, která vám poskytne všechno, co od prvotřídní údržby opravdu vyžadujete.