Dva podstatné doplňky do interiéru

Každý má asi trochu jinou představu, bez čeho by se doma neobešel. Někdo nedá dopustit na svou televizi, jiný by zase bránil svým tělem například počítač. Existují ale i mnohem užitečnější druhy zařízení, které doma využijete mnohem více. Jsou to vysavač a trochu překvapivě i mikrovlnná trouba.
čistič koberců

Vysavač
Můžete nad tím přemýšlet neomezenou dobu a dojdete vždy k závěru, že vysavač je jedním z nejdůležitějších a nejlepších pomocníků do interiéru.  Všude se práší, a to doma i v kanceláři. Kdo nechce celé dny vdechovat do plic malé částečky prachu, ten by si vysavač rozhodně pořídit měl. Výběr vysavačů je široký a laik může mít ze začátku s výběrem trochu problém. Nevíte-li si rady, sáhněte po klasice na pytlíky. Obvykle se jedná o levné a spolehlivé stroje. Jejich hlavní nevýhodou je nutnost vysypávat pytlíky po každém luxování, když jsou plné. Vytřepávání pytlíku není žádný med, jelikož se všude kolem práší. Proto se doporučuje zadržet při tomto úkonu dech.
Dalšími typy vysavačů jsou takzvaní vodníci. Tyto stroje nejsou vybaveny pytlíky, ale mají nádrže na vodu. Fungují prakticky stejně. Podstatný rozdíl tkví v tom, že při vylévání nádrže do záchodu nebudete prášit, díky čemuž nebudete nuceni vdechovat dráždivé prachové částice. Jejich nevýhodou je však složitější údržba.
Koupit si domů můžete i robota, který bude vysávat automaticky. Jde však o poměrně drahý špás, který navíc není ani příliš efektivní. Je lepší počkat si na další generaci, která snad již bude lepší.
hodiny na mikrovlnce
Mikrovlnná trouba
Mikrovlnná trouba by také neměla v žádné domácnosti chybět. Navíc jí můžete vybavit i svou kancelář, což s tradičním typem jde jen těžko. V moderní mikrovlnné troubě si můžete ohřívat nejen jídlo a nápoje, ale rovněž v ní zvládnete upéct třeba kuře. Jedná se tak o multifunkčního pomocníka, který dokáže zastat práci i tradiční trouby. Nechcete-li vyhazovat peníze za typ s nekonečným množstvím funkcí, můžete si koupit jednoduchou troubu, která bude umět jen několik funkcí.