Život s muži nemusí být trest

Muži jsou považováni za drsné pohlaví, to však neznamená, že muž musí být neurvalý hlupák, který si dokazuje svou sílu a dominanci na ženách nebo dokonce dětech, jak si to občas myslí, ale na štěstí po naší planetě chodí i inteligentní muži, kteří vědí jak svou sílu užitečně uplatnit a zároveň být milující manžel a otec. Co vlastně standardně muži potřebují ke spokojenému a klidnému životu? Možná vás překvapí, že to nejsou prsa velikosti F a žena o hmotnosti 55 kil.

Muž v kanceláři

Podpora

Pokud si myslíte, že ji potřebují jen ženy, tak jste na omylu, muži mají také starosti, např. trable v práci, co tedy muž očekává od své ženy? Právě tu podporu, pochopení, možnost vyzpovídat se. Buďte pro něj přítel, který ho podpoří.

Volnost

Pozornost od ženy je jistě příjemná, ale nic se nesmí přehánět ani v tomto směru. Každý tvor potřebuje chvíli pro sebe a na své zájmy, proto když má muž volno, nemějte mu za zlé, že si třeba zahraje nějakou hru, pustí si v televizi oblíbený sport nebo zajde s kamarády na pivo, každý relaxuje po svém.

Chvála

Činnosti, které žena vykonává automaticky, se bohužel považují jako samozřejmost, pokud, ale některou z těchto činností udělá muž, je třeba ho řádně pochválit, protože jinak získá pocit, že je nedoceněný a příště už se tento jev opakovat nebude.
Svalnatý muž

Jídlo

Ano, jak se říká už mnoho let, láska prochází žaludkem, u mužů to platí obzvlášť, postarejte se, aby měl váš muž pokrm, který mu chutná a získáte si jeho srdce rychlostí blesku.

Krása a sex

Každý muž má jiný vkus, ale pokud si muž našel právě vás, znamená to, že se mu líbíte právě vy, tak to nijak výrazně neměňte, jistě, třeba pozměnit lehce styl oblékání, líčení, účes, to vše jedině prospěje, ale pokud muž zbožňuje brunetky, tak si nebarvěte vlasy na blond, pokud vážíte 50kg a přiberete během vašeho vztahu 30kg, tak se bohužel také nesmíte divit, že muž má zaječí úmysly, jistě, pokud přiberete v těhotenství, to je pochopitelné a muži na to berou též ohled, ale to neznamená, že si svá kila musíte nechat dalších 10 let. Totéž platí u žen, které si myslí, že, když se staly matkami, tak musí být neupravené, nenalíčené s mastnou hlavou, to vážně není atraktivní. Vždy se najde chvíle na to se upravit. Jste už nějakou dobu po porodu, hormony už máte ustálené, rány zhojené a přesto je váš intimní život na bodě mrazu? To je špatné, neodpírejte mužům sex, když ho nenabídnete vy, jiná se ho jistě ráda ujme za vás.