Tryskání různých obrobků

Tryskání různých obrobků

Spojení s kompresorem

Metoda tryskání abrazivními částicemi se hojně využívá, přičemž se není čemu divit, protože je efektivní. Třeba takový starší výrobek ošetřený antikorozním nátěrem, který už však nemá takové vlastnosti, takže jej napadla koroze můžeme právě tímto způsobem ošetřit. Na materiál působí abrazivní částice vysokou energií, takže se snadno zbavíme těchto nežádoucích prvků a výrobek bude zase jako nový.

půmyslový kompresor

Energie se nám nebere jen tak odněkud, přičemž v mnoha případech je potřeba mít dostatečné množství stlačeného vzduchu pod určitým tlakem. Proto se vždy při nákupu pískováčky podívejte, jaké má mít kompresor parametry. K nim rozhodně vždy musíme připočítat jistou rezervu, aby kompresor nebyl trápený v plné zátěži. Dále záleží na průtoku stoje, přičemž podle toho musí mít kompresor dostatečně velký vzdušník a výkonný motor, aby jej doplnil v krátkém čase na potřebný tlak. Není problém se také poradit s prodejcem.

Parametry pískováčky

Každý stroj je jiný, a proto dost záleží na tom, abychom si dobře vybrali a vyhovoval nám při naší činnosti. Jestliže zařízení budeme používat jenom občas, tak je pro nás výhodná pískovací kabina v kategorii hobby. Ta je totiž za nízkou plochu a postačí na menší plochy, přičemž používají se tu lehká až střední abraziva. U profi pískovaček se bavíme o mnohem vyšších cenách a náročnost na vzduch je tu mnohem vyšší.

tryskání potrubí

Na druhou stranu dosahují mnohem vyššího účinku, a můžeme používat i těžká abraziva, takže si, najdou uplatnění na místech, kde je potřeba, aby odváděli práci po celou směnu. Nabídka těchto stojů je široká, a proto si můžete vybrat přesně takový, který potřebujete. U tohoto prodejce máme jistotu, že prodává pouze kvalitní stroje, a proto si můžeme být jisti, že nám budou věrně sloužit bez závad. Stoje jsou hezky popsány, takže si můžeme přečíst všechno potřebné včetně parametrů, takže si můžeme vše promyslet.