Obdarujte svého muže tematickými dárky

Blíží se vánoční svátky a vy nemáte ještě nakoupené dárky. Docela běžná situace v mnoha rodinách, kdy v předvánočním mumraji času není zrovna nazbyt, a nejen, že nemáte dárky koupené, ale ještě ani nevíte, jaké by to měly být. Nakonec to skončí holicí pěnou a ponožkami. Trochu nuda, nemyslíte? Zapojte fantazii a hlavně sledujte, čím se váš drahý zabývá, co jej skutečně baví, a čím mu skutečně navodit radost a potěšení. Dárky k vánocům totiž nemusí být striktně hmotné, někteří muži skutečně ocení, jestliže mohou prožít něco výjimečného.

muž a žena

Alkohol a adrenalin – tak toho je dnes na Internetu plno, pokud si prohlédnete obvyklé nabídky zážitkových prezentů. Jízda v tanku nebo obrněném transportéru či tandemový seskok padákem – těchto lahůdek si užívali vojáci základní služby za socialismu, a že by si v tom nějak libovali? Zkuste namísto divoké jízdy autem, jízdy na vodních lyžích nebo různých ochutnávek alkoholu nabídnout něco skutečně konstruktivního a zajímavého.

jízda na kole ve dvou

Sledujte jeho koníčky a zájmy – dobrým tipem může být hmotný dárek spojený se zážitkem na téma zájmové činnosti. Bude to něco, co vašeho muže skutečně zajímá a obohacuje, a odnese si z toho něco prospěšného do budoucna. Například sběratel kaktusů uvítá zaplacený pobyt v několika botanických zahradách, a k tomu možnost zakoupit nějaké exempláře. Máte manžela akvaristu, milovníka koček či psů, zahrádkáře, kutila, vodáka nebo horského průvodce? Pak máte spoustu možností, jak jej potěšit zážitkovými dárky.

Sex na neobvyklém místě – úžasný sex vašeho partnera pravděpodobně neomrzí a naopak se může stát, že takové situace by chtěl prožívat častěji. Můžete jej okořenit zajímavým prostředím. Kupříkladu v místech s dalekými rozhledy proudí mnoho energie, a ta sexuální se pak může mnohem lépe projevit. Je-li to možné, pronajměte si na celý den vyhlídkovou stavbu někde v přírodě, uvidíte, že to bude stát za to. Působivé to může být i na golfovém hřišti, pokud se nachází někde na kopci, a taková hřiště u nás existují.