Někteří muži si umí pohrát s city žen

Někteří muži jsou schopní si pohrát s city žen natolik, že dané ženy budou muset poté najít psychickou pomoc a to zejména, pokud jsou velmi citlivé a některé věci velmi špatně snáší. Někteří muži to dělají tak, že si ženu obmotají kolem prstu a poté se na ni vykašlou. Něco takového je dnes zcela běžné a pokud se chcete vyhnout tomu, že budete mít zlomené srdce, měli byste se od takového muže držet dále.

Takového muže poznáte už podle pár vět, které s vámi prohodí. Chovají se úplně jinak, než muži, se kterými se setkáváme každý den.

muž a žena

Určitě není nic příjemného, pokud si někdo pohraje s vašimi city a poté se na vás vykašle. Je ale pravdou, že něco takového dělají i některé ženy, ale u mužů se něco takového také hojně vyskytuje. Jestliže skutečně chcete, abyste si našla někoho, kdo vás nebude vodit za nos, tento typ mužů rozhodně nebude ideální. Věřte, že tito muži jsou schopni napsat více ženám a buď se stane, že si jednu z nich na konec vyberou a nebo se na všechny vykašlou. Právě muži mnohdy nevědí, co chtějí. Jsou tací, kteří to jednou řeknou takhle a po druhé jinak a člověk poté neví, čemu věřit a čemu ne. Možná, že něco takového je také něco, s čím se vám podařilo se setkat.

Pokud jste zrovna sama a snažíte se seznamovat na seznamkách, pak věřte, že je možné, že se s tímto typem mužů setkáte. Dávejte si proto velký pozor, aby se nestalo, že vás něco takového, jako je takový muž, zničí natolik, že si přestanete někoho hledat a zůstanete po zbytek života sama.

muž se ženou

Někteří lidé jsou opravdu zlí a jsou si schopni pohrát právě s city ženy, která má za sebou zrovna velmi těžký rozvod nebo dlouhodobý rozchod. Pokud se vám na daném člověku nebude něco zdát, přestaňte si s ním psát nebo volat, protože si tím můžete tak akorát ublížit. Nikdo si nezaslouží, aby si s jeho city někdo jen tak pohrával. Buď vás daný člověk chce, nebo nechce a nic mezitím neexistuje.

Vždy je dobré řešit věci na pravou míru.