Nejlepší svatební salon v Praze? Ten náš!

Svatba. Jedno slovo, tolik emocí a tolik zařizování. Každá žena se na tu svoji určitě těší, a zároveň každá budoucí nevěsta řeší, co všechno musí zařídit, aby byla její svatba dokonalá. Jednou z nejdůležitějších věcí jsou svatební šaty. Dalo by se říct, že jde o jednu z hlavních věcí. Jejich výběr není snadná věc, kterou má většina žen vyřešenou za mír minut. Spousta nevěst hledá salony, kde vybírá a zkouší několikery šaty. Vždy záleží na konkrétním salonu, jak se k nevěstě postaví.

nevěsta v šatech

U nás najdete svatební šaty na míru. V našem salonu máme desítky různých šatů – klasické svatební, barevné plesové, honosné róby i romantické krajkové kousky. Naše nabídka je velmi obsáhlá, každá nevěsta si tak přijde na své. Máte už svou představu o svatbě i o šatech? Přijďte k nám. Čeká na vás milý a proškolený personál, který se vám bude věnovat tak dlouho, dokud nenajdete ty pravé.

Samozřejmě se může stát, že šaty úplně nepadnou. Proto je v našem salonu samozřejmostí služba úpravy šatů na míry nevěsty.

korzetové svatební šaty

Chcete nejprve vidět, co u nás najdete, a až potom přijít osobně? Náš kompletní katalog můžete vidět i online, kde jsou fotografie každého modelu i s popisem pro vaši nejlepší představu. Můžete si tak ušetřit čas a vybrat si své favority přímo z vašeho domova.

Všechny modely po zkouškách pravidelně čistíme, vždy si tedy oblékáte čisté šaty. Dbáme na čistotu, hygienu a vaši maximální spokojenost. Naše nabídka obsahuje moderní modely, které následují poslední módní trendy, i šaty, které vychází z nadčasové klasiky.
U nás seženete šaty svých snů, za to vám ručíme. Díky našemu velkému výběru si u nás najde své vysněné svatební šaty i ta nejnáročnější nevěsta.
Najdete nás v Praze v Novém Městě, celý náš tým se na vás bude těšit, a budeme vám plně k dispozici. A pokud chcete ušetřit – míváme i šaty ve výprodeji, které nejsou nijak poškozeny, ale jde o starší modely či poslední kusy.