Kolagen pro krásu

Kolagen typu 2 se vyskytuje skoro ve všem živém. A tím pádem je logické, že ho tělo potřebuje. Díky kolagenu máte pevnou a pružnou pleť. A právě díky kolagenu máme taky v dobré formě pohybový aparát, protože díky kolagenu typu 2 máme pevné šlachy, chrupavky, ale hlavně kloubní vaziva. Kdo by si nepřál být stále mlád, jak zpívá Mistr Karel Gott? Vím, že někdo si myslí, že stárnutí je přirozený proces života a že čas nikdo neobalamutí. S tím samozřejmě souhlasím, je to pravda, ale taky to má své velké Ale. Víte, kdo by nechtěl stárnutí zpomalit nebo ho neudělat příjemnějším? Je mi jasné, že nikdo nechce, aby ho na stará kolena bolela kolena. Anebo něco dalšího. Moje babička si totiž neustále stěžuje na bolesti zad a zmíněných kolen. Já ji chápu a je jasné, že ji to bolí, protože celý život dřela na poli, takže podle mého názoru by byl pro ni skvělý kolagen typu 2. Nebo alespoň jakýkoliv jiný kolagen.

Kolagen je výborný pro pokožku.

Myslím, že člověk by se měl o sebe starat, a to v jakémkoliv věku. Já například patřím k těm, co baví o sebe pečovat. Doma mám zásobu kolagenů v různých podobách. Samozřejmě je lepší, když si o nejvhodnějším kolagenu popovídáte se svým lékařem nebo lékárníkem, oni mají více zkušeností a vědomostí. Nebo se stačí podívat na nějaké specializovaný web, kde najdete jistě všechny pro vás potřebné informace.

Sportovci taky užívají kolagen.

A kdy je nejvhodnější používat kolagen? Podle mě co nejdříve. A pokud budete brát nějaký přírodní nebo rybí tuk, tak ho můžete opravdu kdykoliv. Já beru kolagen typu 2 už asi pět let a jsem nadmíru spokojená. Mohu potvrdit, že i vlasy mám více husté a jsou kvalitní, než když jsem nebrala žádný kolagen. A moc ráda vás potěším skutečností, že kolagen je vlastně i dobrý. Vyskytuje se i v gumových medvídcích. A to je dobrá zpráva pro všechny, kteří chtějí mlsat zdravě. Podle mého názoru, když si zvyknete žít zdravě a něco pro sebe dělat, tak vás to bude bavit a budete to dělat zcela automaticky.