Jak na pasivní příjem jako student v roce 2018!

Založte si Youtube channel
Žijeme ve světě internetu a není tajemství, že YouTube se za posledních pár let stal internetovým nejpopulárnějším přehrávačem videí snad vůbec. Tato varianta se přiklání spíše ke straně studentů, pokud jste však ale stále čilý člověk, ničeho se nebojte. Založení kanálu na YouTube není nic těžkého. Stačí chytlavé jméno, obrázek pro svůj kanál a originální nápad. Vaším cíle by však vždy mělo být vytváření tzv. „evergreen“ videí neboli videa, na které se lidé dívají pořád a to převážně různé návody a tutoriály. Věřte nebo ne, ale na video s názvem „Vlog #4“ po pár týdnech už téměř nikdo neklikne.
pc, sešit a fixa.jpg
Napište knihu
V dnešní době není psaní knih nic těžkého. Ano, abyste si psaním vydělali miliony to už je spíše něco pro spisovatele, to však ale neznamená, že vy to nemůžete také zkusit. Napsat tzv. „E-Knihu“ může naprosto každý a psát můžete také cokoliv, sci-fi, kuchařku nebo klidně autobiografii. Poté stačí hodit knížku na internet a je hotovo.
Prodávejte internetové kurzy
Každý z nás je na něco dobrý a to ať je to cokoliv. Hrajete na nějaký hudební nástroj? Umíte anglicky? Jste matematik nebo klidně kouzelník? Jakákoliv dovednost, kterou jste se během života naučili, dozvěděli nebo klidně jakkoliv zažili se dá na internetu dobře prodat. Stačí si jen vybrat jednu ze spousty stránek, která vám to umožní a je vystaráno. Vždy se najde někdo, kdo bude mít o váš kurz zájem a udělat jeden takový, také není nic těžkého.
peníze u budíku.jpg
Dnes jsme si uvedly 3 z nejlepších způsobů pasivního příjmu bez investování ani jediné koruny. Vše se samozřejmě dá vzít o krok dál, pokud se vám bude na internetu dařit, můžete investovat třeba do lepší kamery nebo lepšího mikrofonu, to už je však zcela na vás. Každopádně nemarněte svým časem, protože ten vám už nikdo nevrátí, vyždímejte z něj úplné maximum. Tak na co ještě čekáte, chopte se tužky, papíru nebo kamery a hurá do toho!