Solární sprchy na zahrady nejenom k bazénům

Rádi se koupete a plavete v bazénu? Nebo jen tak odpočíváte na lehátku? Před vstupem do bazénu vždy využijete sprchu. Nejlépe solární, abyste nemuseli platit žádné finanční výdaje za elektřinu na ohřev vody v ní a přitom měli v parném letním dni k dispozici jak teplou tak i studenou vodu kdekoliv na zahradě. Úžasným vynálezem je právě solární sprcha https://www.chlorito.cz/solarni-sprcha.

Ta se nahřívá za pomocí slunečních paprsků. Postavit ji můžete téměř kdekoliv, potřebuje akorát přívod studené vody. Takže kdekoliv venku na zahradě upotřebíte tuto profesionální pomůcku. Nepotřebuje žádné jiné přívody elektrické či jiné energie, pokud bude stát na sluníčku, tak její tělo se bude nahřívat samo naprosto automaticky. Díky tomu budete mít kdykoliv během dne teplou i studenou vodu k dispozici, včetně manipulační páčky, kterou si pustíte přesně takovou, která vám a vaší pokožce bude vyhovovat.

sprcha

Ideální pomůcka před koupáním nebo i po koupání v bazénu. Před vstupem do bazénu je potřeba své tělo připravit na vodu v bazénu. Ještě důležitější je, abyste z těla smyli nečistoty a třeba také zbytky drobného prachu. Vždy je lepší se takto připravit, protože pak nemusíte po celou sezónu přidávat do vody tolik chemie. Díky tomu budou podmínky vody stále v optimálních hodnotách.

Osprchovat se můžete také ihned po výstupu, abyste ze sebe smyli chlor, který vám ulpěl na kůži. Pak si stačí jen lehnout na lehátko a ještě báječně odpočívat a užívat si volné chvíle.

zahrada bazén

Kdykoliv na zahradě. Milujete svou zahradu a pořád na ni něco kutíte? Po těžké práci se můžete kdykoliv jít opláchnout pod sprchu, hodí se proto kamkoliv i na běžnou zahradu. Jistě upotřebíte také v případě dětí, které si vždy s vodou rády hrají.

Uložit ji musíte na rovné místo, nejlépe dostatečně slunečné. Balení vždy obsahuje vše, co k instalaci potřebujete. Výrobek je vždy vyroben z odolného a pevného plastu. Jakmile se vám už nebude líbit místo, na kterém leží, nebo ji budete potřebovat přestěhovat, pak ji z tohoto místa odinstalujete a namontujete někde jinde.