Pijete a máte řídit? Žádný problém, zavolejte si spolehlivý odvoz!


Alkohol za volant nikdy nepatří a to víme všichni dobře. Jsou však situace, kdy dojedeme někam svým vozidlem a chceme se napít. I tohle nemusí být problém.

Pijete a máte řídit? Žádný problém, zavolejte si spolehlivý odvoz!

Stát se to může každému z nás. Přijedeme na návštěvu, na oslavu nebo na schůzku vlastním vozidlem v domnění, že pít nebudeme, ale situace se vyvine jinak a na skleničku přece jen dostaneme chuť. Nastává problém, kdo odveze vozidlo, když po alkoholu řídit nemůžeme? Stejně tak, jako pro nás může přijet taxi služba, i našemu vozidlu můžeme taxíka zavolat. Ojedinělá a originální služba drink taxi je určená pro každého, kdo se potřebuje dostat domů společně se svým vozidlem, ale odvézt si ho svépomocí nemůže. Jak to funguje v praxi?

pexels-photo-5530168

Opilí za volant nesedáme!

Řídit pod vlivem alkoholu je to nejhorší, co člověk může udělat. V situacích, kdy potřebujete odvézt sebe i své vozidlo, ale sami už řídit nemůžete, je vhodné zavolat drink taxi Convoy. Přijedou k vám vzápětí dva řidiči, z nichž jeden odveze vás a vaše auto a ten druhý vás bude následovat. Můžete se tak dostat z jakékoliv akce, párty, z oslavy nebo posezení u přátel, i když jste sami požili alkohol, ale automobil nemusíte nechávat na místě. Domů se odvezete společně, aniž byste museli řídit a porušovat zákon a ohrožovat ostatní účastníky silničního provozu.

pexels-photo-1448598

Výhody pro každého

Do podobné situace se lze dostat poměrně snadno, i když mnohdy plánujeme, že pít nebudeme, situace se může začít vyvíjet různými směry, dát si skleničku a odjet domů taxíkem, je sice řešení, ráno ale pro auto zase musíte přijít či přijet. Díky službě drink taxi ráno tuhle situaci už řešit nemusíte, protože se domů dostanete vy i vaše auto. Je to pohodlnější i praktičtější. Už nemusíte řešit problém s tím, jak se na párty dostanete a jak se dostanete zase z ní. Přijeďte vlastním vozem a zase v něm odjeďte, i když si dáte alkohol. Auto ale samozřejmě nebudete řídit vy ale profesionální řidič, kterého si díky službě objednáte.

Tahle služba vám značně usnadní život, určitě ji vyzkoušejte. Už nikdy se nemusíte omezovat ani, když řídíte!