Letní pohoda


Pomalu, ale nezadržitelně se blíží letní sezóna. Co vás při té myšlence napadne, jako první? Ano, moře, koupání, opalování. Ale pokud zůstaneme v českých luzích a hájích? Klid, ticho, teplé večery, grilování s rodinou, s přáteli? Přesně tak, venkovní posezení s kýmkoli a při jakékoli příležitosti. Ale kde, může znít logická otázka?

dům se zahradou

Nevěšte hlavu, naše pergoly jsou tady připravené teď, hned a pro všechny! Takže prosím seznamte se! S vyloženě českou firmou, která si zakládá na dobrém jménu a mnoha letech praxe. Jsme úzce spojeni s kvalitní výrobou a masívním dřevěným materiálem. Víme, co je řemeslnost, známe poctivou práci a umíme jí přenést z projektu rovnou do reality. Co to pro zákazníka v praxi znamená? Pouze jedno jediné, že už letos v létě budete odpočívat a užívat života pod vlastní dřevěnou venkovní střechou nad hlavou.

rozkvetlá zahrada

Nenechte se zlákat různými akčními nabídkami hobby marketů, co nabízejí prapodivné přístřešky, pořádnému altánu na míle vzdálené. Nabízejí chatrná řešení, co sice na první pohled mohou zdánlivě připomínat zahradní besídku, ale na pohled druhý? Když už chcete investovat do zahradního přístřešku, vsaďte na vysokou jakost a dokonalé zpracování! Masívní kus dřeva, špičkové zpracování, které vydrží dlouhé roky užívání i povětrnostních vlivů. Tak to jsme my! Snažíme se zákazníkům nabízet nejenom pergoly a altány, ale kompletní, ucelený zahradní sortiment, co si opravdu zaslouží pozornost. Nemusíte se nutně soustředit pouze a jenom na jednu jedinou věc, můžete získat hned několik zahradních, či praktických doplňků a na míru. Tak například celodřevěné plotové dílce, dřevěné sloupky, designový zahradní nábytek, nebo klidně i venkovní plotovou zástěnu. Ano, naše výrobní portfolio je hodně bohaté a každý se v něm najde. Nebo tedy alespoň ten, kdo vlastní kus pozemku, kde by rád trávil aktivně, nebo pasivně volný čas. Jsme tady a jsme připraveni nabídnout každému maximum!