Bytelný a bez údržby


Všimli jste si, kolik lidí má okolo svého domu plot? Plot může mít mnoho podob, a jedním z nejčastějších typů, kterou Češi volí, je pletivo. Pletivo se dnes prodává potažené plastem, aby vydrželo déle. Může mít tvar obdélníků nebo čtverců, a i ty modernější verze pletařových plotů nevypadají moc hezky. Kdo hledá plot pro větší soukromí, ten se pletivu zcela jistě vyhne.

Velice populární jsou dřevěné ploty, které je ovšem nutné natírat, a ne všichni na to mají čas nebo jim to umožňuje jejich zdravotní stav. Proto mnoho lidí volí betonový plot, který jim poskytne vyšší míru soukromí, a který se udržovat nemusí. Betonový plot si musí zákazníci objednat u firmy, protože manipulace s betonovými dílci je bez těžké techniky nemožná. Jednotlivé díly váží stovky kilogramů, a proto je nutné k ukotvení spolupracovat s firmou, která vám nabídne kromě montáže nového plotu i případnou demontáž a likvidaci starého plotu.

kovový plot

Chcete mít plot podle představ?
Nechali jste si postavit dům na klíč, protože jste chtěli mít dům bez kompromisů a podle projektu? Věděli jste, že na klíč si dnes můžete nechat zhotovit spoustu věcí, a nejen samotný dům? Můžete si nechat zhotovit betonové ploty na klíč, kdy vám firma nabídne svoje výrobky včetně montáže. I u nás si můžete objednat betonový plot, který máme v několika variantách. Zkombinovat jej můžete i se dřevem. Objednat k plotu si můžete bránu a branku.

betonový plot

Betonové ploty se těší stále větší oblibě, protože i po letech vypadají stále skvěle. Může se na nich usazovat mech, ale v takovém případě stačí plot opláchnout proudem vody. Oproti dřevu není třeba ho natírat ani brousit. Natření plotu vám samozřejmě nic nebrání, ale je to zbytečná práce navíc. Betonový plot vypadá skvěle i bez nátěru. Vyberte si z široké nabídky a zvyšte soukromí své rodiny – pře beton rozhodně nikdo neuvidí.